The Patriots

Forum Klanu L2

Forum The Patriots Strona Główna -> Rekrutacja -> Ja to tak widze
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Ja to tak widze
PostWysłany: Pon 16:04, 27 Lut 2006
Asmodean

 
Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 242
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Elblag





To co tu napisze skierowane jest do wszystkich, ktorzy chcieliby zostac czlonkami naszego klanu.

1) Wymagany jest minimum 1 post na forum, w ktorym napiszecie cos o sobie (nie tylko lvl postaci i jaka klasa gracie, ale co wazniejsze kim jestescie - wiek, hobby itp. <- to tylko przyklady, napiszcie cos od siebie, wykazcie sie kreatywnoscia)

2) Dajcie nam czas na zastanowienie sie ... nie podejmujemy decyzji od tak. To wymaga czasu gdyz staramy sie tak dobrac ekipe, zeby kazdy ufal kazdemy, zeby dobrze sie mozna bylo bawic we wspolnym gronie itp.
(Tak - dobrze pisze - staramy sie bo mimo, ze ShaiHulud jest Clan Leaderem, to my Rada podejmujemy ostateczne decyzje zawsze biorac pod uwage wszystkie opinie, ich rady i uwagi...wiec w gruncie rzeczy takie decyzje podejmowane sa raczej 'kolektywnie')

3) Prosba ode mnie: nie zasypujcie mnie w grze pytaniami - kiedy? a moze juz? no prosze? moge?. Mam ostatnio malo czasu i gdy wchodze na serwer chce sobie chociaz chwile pograc w Lineage'a w spokoju...dlatego tez wszystkie pytania zadawajcie raczej na forum - gdzie kazdy bedzie sie mogl z nimi zapoznac i wyrazic swoja opinie, swoj punkt widzenia...
(w przypadku bardzo waznej sprawy - prosze o PMa na forum.

4) Nie tolerujemy hamstwa, glupich odzywek a takze bezsensownego prowokowania bojek i obrzucania innych graczy wyzwiskami wszelkiego pokroju itp.
Ponadto slowo ktoregolwiek z czlonkow Starszyzny jest ostateczne i niekwestionowalne.
Po uplywie tego czasu Starszyzna podejmie (oczywiscie po uzgodnieniu wszystkich 'za' i 'przeciw' wyrazonych przez reszte klanowiczow) ostateczna decyzje.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Ja to tak widze
Forum The Patriots Strona Główna -> Rekrutacja
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin